Kowloon City

Input Date: 2026-05-13
Diamond Hill
Property No.: N126112
Save
H
Saleable Area 399 ft²
G.F.:$5.300M Mortgage    @$13,283 / SA
Input Date: 2026-05-13
Wong Tai Sin
Property No.: N012674
Save
L
1 Rm(s)
Saleable Area 286 ft²
Rental:$11,800    @$41 / SA
Input Date: 2026-05-13
Wong Tai Sin
Property No.: T126052
Save
L
2 Rm(s)
Saleable Area 288 ft²
Price:$2.500M Mortgage    @$8,681 / SA
Input Date: 2026-05-13
Diamond Hill
Property No.: G126009
Save
L
S Rm(s)
Saleable Area 283 ft²
G.F.:$3.650M Mortgage    @$12,898 / SA
Input Date: 2026-05-13
Wong Tai Sin
Property No.: T126052
Save
L
2 Rm(s)
Saleable Area 288 ft²
Price:$2.500M Mortgage    @$8,681 / SA
Input Date: 2026-05-13
Diamond Hill
Property No.: G126009
Save
S Rm(s)
Saleable Area 283 ft²
G.F.:$3.880M Mortgage    @$13,710 / SA
Input Date: 2026-05-13
Kai Tak
Property No.: G125313
Save
M
1 Rm(s)
Saleable Area 287 ft²
G.F.:$4.380M Mortgage    @$15,261 / SA
Input Date: 2026-05-13
Kai Tak
Property No.: T088440
Save
H
1 Rm(s)
Saleable Area 384 ft²
G.F.:$5.800M Mortgage    @$15,104 / SA
Input Date: 2026-05-13
Wong Tai Sin
Property No.: F125568
Save
M
2 Rm(s)
Saleable Area 271 ft²
Price:$2.980M Mortgage    @$10,996 / SA
Input Date: 2026-05-13
Sai Kung
Property No.: G125487
Save
L
2 Rm(s)
Saleable Area 700 ft²
Price:$3.300M Mortgage    @$4,714 / SA
Total: 43
Top